אודות

פרופיל חברה – מיטרג

חברת מיטרג בע”מ – יעוץ וניהול פרויקטים נוסדה בתחילת שנת 2007 ומתמחה במתן שירותי ייעוץ וניהול פרויקטים ברמה גבוהה בתחום המערכות, התשתיות, הנדסה אזרחית, הקמת חדרי בקרה משולבים, מוקדים, חמלי”ם, תקשורת אלחוטית ותקשורת מבוססת סיבים אופטיים, המיגון, האבטחה, הביטחון, הערכות לחירום, ניהול משברים כולל, מידע וארגונן. לחברה ולמומחיה ידע מעמיק במגוון נושאים בתחום ניהול הפרויקטים המודרנית, הן ברמה האסטרטגית והן ברמה הטכנית-מקצועית. מר יגאל מצפי, מייסד החברה ומנהלה הכללי והצוות, בעלי ניסיון של כעשרים שנה ברמה בינלאומית בתחום ניהול הפרויקטים בהתמחות ובתחומי הייעוץ השונים.
החברה חרטה על דגלה מתן שירותי ייעוץ וניהול פרויקטים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך שמירה על אי-תלות ביצרנים או בספקים. החברה ממלאת תפקיד זה לאורך השנים ללא כל פשרות. שירותי הייעוץ וניהול הפרויקטים שלנו ניתנים החל ברמות ההנהלה הבכירות ביותר של ארגונים גדולים וכלה בדרגי הניהול והביצוע בשטח.

ניהול פרויקטים כללי – בשנים האחרונות בחברת מיטרג בע”מ בוצעו עשרות פרויקטים הכוללים ניהול, תמיכה וליווי של פרויקטים הקמת מפעלים, סביבות פיתוח, פרויקט בנייה ותשתית, הקמת מנהלת לניהול פרויקטים, ניהול סיכונים, הטמעת מערכות לניהול פרויקטים ועוד. הפרויקטים בוצעו במגוון תעשיות בארץ ובחו”ל.

מה מייחד
אותנו

ניסיון רב ועשיר של כוח האדם האיכותי שברשותנו בתחום ניהול פרויקטים בארגונים גדולים ומובילים במשק הישראלי והתמחות במתן פתרונות מקיפים, מקצועיים המותאמים ללקוח. המתודולוגיות של מיטרג והגישה האסטרטגית מאפשרות מתן פתרונות ניהוליים תוך ראייה מקיפה של מטרות הארגון.
מיטרג מעסיקה כיום אנשי מקצוע מעולים בתחום ניהול פרויקטים, מובילים בתחומם הפועלים בשיתוף עם הלקוח במטרה להוביל לשינוי משמעותי.

היבואנית הרשמית והבלעדית של חברת NEC בישראל בתחום זיהוי פנים והביומטריה

השירותים שלנו

הצלחת פרויקט נמדד באמצעות כל אחד משלושת הממדים: עמידה בתקציב, עמידה בלו”ז ועמידה בתכולה. כל השלבים בניהול פרויקט ישום והטמעה

Face Recognition: חברת מיטרג הינה היבואנית הרשמית והבלעדית בישראל של חברת NEC הטכנולוגיה של זיהוי הפנים הביומטרי של חברת NEC למאבק בפשע, מניעת הונאה…

כל מה שצריך לדעת על חדרי בקרה, ותפקיד תוכנת שו”ב – HMI בהם: איך נראה חדר בקרה, שיטות עבודה מומלצות, למה משמש חדר בקרה ועוד איזה תפקיד ממלאת תוכנת השו”ב..

לקוחות